Polityka Środowiskowa

06 GRU, 2023 GODZ: 10:53

Ochrona środowiska jest istotną wartością dla Zakładów Mięsnych SILESIA S.A., a dbałość o środowisko naturalne jest i zawsze będzie ważnym elementem strategii funkcjonowania i rozwoju naszych zakładów.

Jesteśmy świadomi wpływu prowadzonej przez nas działalności produkcyjnej na środowisko, dlatego dążymy nieustannie do ograniczenia tego oddziaływania, zapewniając wysoki poziom ochrony środowiska oraz kierując się w podejmowanych działaniach zasadą zrównoważonego rozwoju.

Do zadań najwyższego kierownictwa należy zaangażowanie, przywództwo i odpowiedzialność, w tym kadry kierowniczej wyższego szczebla, za wdrożenie utrzymanie skutecznego systemu zarządzania środowiskowego.

Wszyscy pracownicy Zakładów Mięsnych Silesia S.A. wspierają i aktywnie uczestniczą w procesie wdrażania Polityki Środowiskowej, a swoją postawą działaniami zapewniają jej realizację.


Pozostałe aktualności

Ruszyła loteria z kamperem od marki Duda!

Uczestnicy uruchomionej przez markę Duda loterii, mogą wygrać między innymi kampera o wartości ponad 400 tysięcy złotych, a łączna pula ufundowanych nagród to ponad 600 tys. złotych....

16 KWI, 2024 GODZ: 08:35

Marka Duda dołącza do kategorii high protein.

Pierwsze w Polsce parówki high protein mające najwyższą zawartość białka w kategorii wprowadziła marka Duda. To odpowiedź na najszybciej rosnący trend w kategorii spożywczej. Produkt...

19 LUT, 2024 GODZ: 12:03
{* *}