Przejdz do strony

W naszej ofercie znajdziesz pyszne wędliny, kiełbasy drobiowe, wyroby garmażeryjne oraz produkty wędzone, a to wszystko z mięsa kurczaka, kury, gęsi oraz indyka. Nasze produkty od lat doceniane są przez polskich konsumentów, czego dowodem jest otrzymana statuetka „Złoty Paragon 2017” w kategorii Wędliny na wagę, przyznana naszemu kurczakowi gotowanemu.

Kurczak gotowany to doskonała drobiowa wędlina, w której składzie znajdziesz aż 78% fileta z piersi kurcząt. Coś jeszcze? Tak, wysoka jakość oraz świetna receptura, które zostały docenione przez konsumentów.


Na uwagę zasługuje również nasz pasztet ciechanowski, klasyka gatunku.  To propozycja zwłaszcza dla wielbicieli tradycyjnych smaków, choć  amatorzy pasztetów z pewnością także pokochają ten produkt. Co jest w  nim tak wyjątkowego? Wszystko! Począwszy od receptury, na pieczeniu  kończąc. Pasztet ciechanowski to doskonałe połączenie najwyższej jakości  mięsa drobiowego oraz aromatycznych przypraw i ziół. Charakterystyczna,  ciemna, „chropowata” skórka na wierzchu jest rezultatem wielogodzinnego  przyrządzania pasztetu oraz pieczenia. Doskonały do kanapek, ale  jeszcze lepiej smakuje jako przekąska z ulubionym dipem.


{* *}