Konferencja Private Label Innovation Show

25 KWI, 2023 GODZ: 11:16

W Bukareszcie trwa konferencja i wystawa Private Label Innovation Show poświęcona rozwojowi i promocji marek własnych. Wraz z Polską Agencją Rozwoju i Handlu prezentujemy w stolicy Rumunii nasze produkty i poszerzamy bazę zagranicznych kontrahentów.

W tym samym czasie nasi przedstawiciele są obecni także na Polsko-Mongolskim Forum Biznesowym w Ułan Bator, stolicy Mongolii. To wydarzenie biznesowe jest doskonałą okazją do nawiązania relacji między przedsiębiorcami z Polski i Mongolii, w którym biorą udział przedstawiciele władz państwowych obu krajów, a polskiej delegacji przewodniczy Prezydent RP Andrzej Duda.

Ponowne otwarcie rynków i możliwość organizacji spotkań, targów i konferencji jest dla nas ogromną szansą rozwoju, którą wykorzystujemy w pełni, dbając o budowanie relacji biznesowych nie tylko w kraju, ale i na całym świecie.


Pozostałe aktualności

Ruszyła loteria z kamperem od marki Duda!

Uczestnicy uruchomionej przez markę Duda loterii, mogą wygrać między innymi kampera o wartości ponad 400 tysięcy złotych, a łączna pula ufundowanych nagród to ponad 600 tys. złotych....

16 KWI, 2024 GODZ: 08:35

Marka Duda dołącza do kategorii high protein.

Pierwsze w Polsce parówki high protein mające najwyższą zawartość białka w kategorii wprowadziła marka Duda. To odpowiedź na najszybciej rosnący trend w kategorii spożywczej. Produkt...

19 LUT, 2024 GODZ: 12:03
{* *}