Dołączamy do programu wspierającego oszczędzanie.

01 WRZ, 2022 GODZ: 15:12

89% Polaków deklaruje oszczędzanie – wynika z badań GFK i przeprowadzonego w sierpniu tego roku webinaru poświęconemu analizie rynku FMCG w Polsce. Sieć Biedronka w swojej najnowszej akcji lojalnościowej daje tę możliwość swoim klientom. Od 29 sierpnia do oszczędzania będzie zachęcał Gang Bystrzaków i wyjątkowa trójka jego bohaterów – Świnka Skarbonita, Jabłko Newton i Pies Dżi-Pi-Es.

W ramach akcji „Gang Bystrzaków” oszczędzać można między innymi poprzez skorzystanie ze specjalnych ofert w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania. W ofercie promowanych artykułów nie zabraknie szerokiej gamy produktów marek Duda oraz Cedrob z Kurnej Półki. Ich zakup i zgromadzone w ten sposób oszczędności pozwolą na zbieranie punktów w programie sieci Biedronka i pomogą dbać o domowy budżet.

Pierwsza misja otwierająca kampanię wystartowała pod hasłem: „Kupuj w cenach niższych niż w zeszłym roku” i w jej ramach w sklepach dostępne są: polędwica tostowa oraz mix frankfurterek drobiowo-wieprzowych marki Duda oraz kurczak gotowany z Kurnej Półki.

Pozostałe aktualności

Ruszyła loteria z kamperem od marki Duda!

Uczestnicy uruchomionej przez markę Duda loterii, mogą wygrać między innymi kampera o wartości ponad 400 tysięcy złotych, a łączna pula ufundowanych nagród to ponad 600 tys. złotych....

16 KWI, 2024 GODZ: 08:35

Marka Duda dołącza do kategorii high protein.

Pierwsze w Polsce parówki high protein mające najwyższą zawartość białka w kategorii wprowadziła marka Duda. To odpowiedź na najszybciej rosnący trend w kategorii spożywczej. Produkt...

19 LUT, 2024 GODZ: 12:03
{* *}